Size bir telefon kadar yakınız
0.346 224 02 58 - 0.555 882 84 58

Öğrencilerimizin Yarıyıl Tatilini Tam Verimli Geçirmeleri için Kamptayız

01.02.2018
2 görüntülenme
Öğrencilerimizin Yarıyıl Tatilini Tam Verimli Geçirmeleri için Kamptayız

Kapsam Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimizin yarıyıl tatilinin rehavetine kapılmamaları için bu yılda tam verimli çalışma kampındayız.

Kapsam Eğitim Kurumları olarak beş günlük bir kamp programı uygulamış bulunmaktayız. Bu kamp programı içerisinde kurs merkezimizin birbirinden kıymetli hocaları da birbirinden gayretli ve çalışkan öğrencilerinin çalışmalarında onların yanında yer aldılar.

Öğrencilerimiz bu beş günlük süre zarfında hem gün içerisinde verimli bir şekilde çalışmalarını sürdürmüşler hem de gün sonunda bu verimli çalışmalarından dolayı kendilerini spor salonunda, oyun salonunda veya havuzda güzel vakit geçirerek ödüllendirmişlerdir. Kapsam Eğitim Kurumları olarak bu yılda Üniversite sınavlarında öğrencilerimizin bizleri gururlandıracak dereceler yapmaları için hiçbir vaktimizi boş geçirmemeye ve azimle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizlerde öğrencilerinizin geleceğinde ki en büyük sınavı kazanmalarını istiyorsanız Erken Kayıt Avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.